Egy elemzés alapján ez a 10 ma a legértékesebb márka.
A globális vízhiány leküzdésében segíthet egy magyar cég új fejlesztése. Eddig 240 millió forinttal támogatta a Széchenyi Tőkealap a céget, hazákban ma már több mint 25 szennyvíztisztító telepük üzemel.
Péntek este átadták Az év külföldi vállalatvezetője díjat.
A szalagkorlát szabadalmaztatója szerint, ha ilyen típusú korlátokat telepítenek, akkor nem valószínű, hogy megtörténhetnek a veronaihoz hasonló balesetek.
„Az Év Munkaadója” díjának idei rangsorába 12 magyar vállalkozás is bekerült, közülük egy Európa 10 legjobbjai között is ott van.
Kőolajat talált Szolnok belterületén a kőolaj- és földgázkitermelő O&GD Central Kft. Egy kétezer méteres fúrás alapköltsége megközelítőleg kétmillió dollár.
A magyar származású László Bock HR osztályának sokat köszönhet a Google. Több munkavállalóbarát intézkedést vezetett be az ingyen ebédtől a munkahelyi buszjáratokon át a “vidd be a szüleidet dolgozni” napokig.
2016. őszén indult "A Te asztalod" innovatív gasztronómiai portál, mely felrázza az éttermi asztalfoglalás menetét, közösségi teret hoz létre a vendég és a vendéglátóhely között.
A tizennyolc éves ausztrál lány egy 18 milliárdos céget hozott össze. Az üzlettársa még az elején - pechére - kiszállt, nem bízott a sikerben.
A világ legjelentősebb technológiai és innovációs kiállításán, a CES 2017 rendezvényen négy magyar innovatív vállalkozás képviselte Magyarországot kiállítóként, Las Vegasban.
Magyar siker a robotika területén. A dán UR az ipari robottechnikában piacvezető magyar céggel kötött megállapodást.
Amerikában terjeszkedik a budapesti székhelyű Starschema Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. Néhány év alatt a szakma csúcsára jutottak, mára már milliárdos bevételük van.